-

تردمیل پاندا اسپرت 5322BM این تردمیل ساخت کشور چین بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد. این دستگاه دارای 12 برنامه از پیش تعیین شده می باشد. ابعاد تسمه این دستگاه 40*130 سانتی متر می باشد. این تردمیل نمایشگر LCD دارد.

این تردمیل قابلیت تنظیم به حالت شیب دار و ثابت دارد. این دستگاه چند منظوره دارای ویبراتور، میله درازنشست، مسگری می باشد. این دستگاه دارای برنامه هوشمند Body fat نیز می باشد. سرعت این دستگاه تا 12 کیلومتر در ساعت است. قدرت موتور این دستگاه 2 اسب بخار است که می تواند تا 110 کیلوگرم را تحمل کند. برای راحتی کاربر در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است. این دستگاه مجهز به گیره ایمنی است

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 18 مهر 1397 | 14:21 | نویسنده : هایپرجیم |

تردمیل شیب برقی 4 کاره پاندا اسپرت 9001D این تردمیل بی صدا و کم جا نمایشگرLCD دارد. شیبی که این تردمیل میتواند در اختیار کاربر خود قرار دهد تا 15 درصد است. این دستگاه چند منظوره دارای ویبراتور، میله درازنشست، مسگری می باشد و این دستگاه دارای برنامه Body fat نیز می باشد.

این دستگاه مجهز به گیره ایمنی است. سرعت این دستگاه تا 12کیلومتر در ساعت است. این دستگاه دارای 6 برنامه از پیش تعیین شده می باشد. این دستگاه قابلیت پخش MP3 دارد.

ابعاد تسمه این دستگاه 40*130 سانتی متر می باشد. برای راحتی کاربر در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است. قدرت موتور این دستگاه 1.5 اسب بخار است که می تواند تا 90 کیلوگرم را تحمل کند. این تردمیل ساخت کشور چین بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 18 مهر 1397 | 14:20 | نویسنده : هایپرجیم |

تردمیل پاندا DK19 با توان موتور 1.75 اسب بخار قادر است تا وزن 100 کیلوگرم را تحمل کند. این تردمیل ساخت کشور چین تحت لیسانس تایوان است که حداکثر سرعتی که این تردمیل میتواند در اختیار کاربر خود قرار دهد، 18 کیلومتر در ساعت است. ابعاد تسمه این تردمیل 130*45 سانتی متر است. شیب این دستگاه به صورت برقی تا 15 درجه قابل تنظیم است.

این تردمیل مجهز به اسپیکر و درگاه USB است. ضربه گیر SDS که در این تردمیل قرار دارد، مانع از ورود آسیب، صدمه دیدن مفاصل و ستون فقرات کاربر میشود و از ایجاد سر و صدای زیاد نیز جلوگیری میکند. 12 برنامه ورزشی بسیار خوب برای کاربر این تردمیل در نظر گرفته شده است.

روی دسته های این تردمیل دکمه هایی تعبیه شده است. چرخ هایی را برای این دستگاه تعبیه کرده اند تا به وسیله آنها دستگاه به سادگی حرکت کند و مشکلی برای تغییر مکان تردمیل وجود نداشته باشد. از دیگر قابلیت های این تردمیل امکان تاشوندگی این دستگاه است. این تردمیل دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 18 مهر 1397 | 14:18 | نویسنده : هایپرجیم |